Dobrovoľníci

STAŇ SA DOBROVOĽNÍKOM NA TURNAJI D+D REAL SLOVAKIA CHALLENGE 2019 V PENATI GOLF RESORT

Po dvojročnej prestávke zavíta na Slovensko po štvrtýkrát turnaj D+D REAL Slovakia Challenge 2019.  V dňoch 4-7.7.2019 sa v Penati Golf Resort na ihrisku Legend by Nicklaus Design stretne vyše 150 hráčov okruhu European Challenge Tour v súboji o celkové odmeny vo výške 200 tis. EUR.  Táto túra je liahňou hráčov pre European Tour, ale aj pre americkú PGA Tour. Na tejto túre kedysi začínali hráči ako Lee Westwood, Henrik Stenson, Ian Poulter, Martin Kaymer, Thomas Bjorn, Jamie Donaldsson či Američan Brooks Koepka.

Nesmierne dôležitými kolieskami v súkolí takéhoto turnaja sú aj dobrovoľníci. Tí zabezpečujú mnoho činností, medzi ktoré patrí najmä zber skóre od hráčov, sprevádzania najlepších skupín vo finálových kolách s informačnými tabuľami, obsluha výsledkových tabúľ na ihrisku, činnosť forecaddies či zabezpečenie hráčskeho pohodlia počas súťažných kôl. V prípade záujmu zo strany hráčov je možné aj poskytovanie služieb caddies.

V posledných rokoch sa na Slovensku a v Čechách postupne vytvorila skupina „skalných“, ktorí by medzi sebou radi uvítali aj ďalších golfových nadšencov, ktorí sa chcú zblízka pozrieť na hru najlepších hráčov, ktorých onedlho budú sledovať počas turnajov PGA či European Tour. Pre amatérskeho golfistu je veľkým zážitkom a motiváciou aj možnosť vidieť, ako sa s nástrahami a situáciami na ihrisku, na ktorom pravidelne hráva, vysporiadajú najlepší profesionáli.

Všetci, ktorí si chcú vychutnať turnaj momentálne najvyššej úrovne na Slovensku osobne, pošlite prosím prihlášku na adresu dobrovolnik@outlook.com alebo dobrovolnik@centr.cz s uvedením Vašich kontaktných údajov, dostupnosti počas turnajových dní (štvrtok až nedeľa), preferovanú pozíciu (scoring, forecaddie, dozor na jamke, obsluha výsledkových tabúľ), znalostí anglického jazyka, výšku Vášho golfového HCP, veľkosť oblečenia (S, M, L, XL) a záujem o zabezpečenie ubytovania.

 

Všetci dobrovoľníci majú zdarma nárok na

  • Ubytovanie
  • každodennú dopravu z miesta ubytovania v Senici do Penati Golf Resort a späť
  • raňajky, obed, večeru a pitný režim
  • polokošeľu s logom turnaja
  • šiltovku s logom turnaja
  • Odmena (na výber z 2 možností)
    • 500 Kč/20EUR za jeden deň účasti
    • jedno hracie fee v Penati Golf Resort (pre dobrovoľníkov do 21 rokov dve neprenosné juniorské fee), za účasť počas všetkých štyroch turnajových dní

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na adresách dobrovolnik@centr.cz alebo  dobrovolnik@outlook.com, telefonicky na číslach +420 731 425 644 (Vilma Knoblochová – koordinátor, asistent dobrovoľníkov) alebo +421 905 108 721 (Richard Hrabčák, Chief Marshall). Informácie o turnaji nájdete aj oficiálnych stránkach turnaja na adrese http://www.slovakiachallenge.sk/, či priamo na stránkach European Challenge Tour – http://www.europeantour.com/challengetour/season=2019/tournamentid=2019746/index.html

Richard Hrabčák

dobrovolník@outlook.com , +421-905-108 721

Chief Marshall – D+D REAL Slovakia Challenge